خوش آمدید. شما میتوانید وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
سبد خرید شما خالی است!

شرایط و قوانین

استفاده شما از وب سايت نوآوران به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني نخواهد داشت و هرفرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هر  عنوان مي تواند از  اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.

2. اطلاعات موجود در سايت نوآوران از منابع معتبر و مرتبط و نيز شركت هاي سازنده محصولات جمع آوري و در سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرويس های موجود يا ارائه شده در سايت نوآوران در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت نوآوران مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سايت نوآوران  به طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به روز مینماید.

3. در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا عدم حضور در آدرس ذكر شده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد ، هزینه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خریدار می باشد.

4. چنانچه خرید شما ، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری پس از تعطیلی موکول خواهد شد.

5. خریدهایی که مبالغ آنها واریز نشده باشد، بعد از 24 ساعت کنسل می شود و فروشگاه در قبال وجه واریزی بعد از مدت برای ارسال خرید شما مسئولیتی ندارد. همچنین چنانچه محصول خرید شده توسط شما تمام شده باشند به ناچار خرید در نوبت ارسال قرار می گیرند و یا به درخواست مشتری خرید کنسل خواهد شد.

6. قیمتها در سایت هر لحظه با توجه به وضع بازار بروز می شوند و بعد از خرید کاربران تا ارسال آن هیچ هزینه ای با عنوان افزایش قیمت و یا ... از کاربران در یافت نخواهد شد.

7. ثبت درخواست ها و خریدها 24 ساعته و تمام وقت انجام می شود، اما ارسال مرسولات پستی فقط در روزهای کاری انجام می پذیرد.

8. اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت نوآوران خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.

 © کليه حقوق محفوظ است.  فروردین  1393 هجری خورشیدی

سياست حفظ حريم شخصی کاربران  :

اطلاعات خریداران به صورت محرمانه نگهداری می شود و کسی به آنها تا در خد توان از بعد فناوری اطلاعات و قوانین جمهوری اسلامی ایران دسترسی نخواهد داشت.

ارتباط مستقيم با کاربران
تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنیwww.no-avaran.com , www.noavaran.in
است. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم.
وب سايت
نوآوران هيچ گونه سايت اينترنتی با آدرسی غير از www.no-avaran.com , www.noavaran.in و همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گيرد.
برای تماس با سايت
نوآوران ، فقط آدرس های ايميل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ايميل کنيد.

باتشکر

روابط عمومی گروه تجاری  نوآوران